Nieuws

Voor het tweede jaar op rij: HoGent organiseert het postgraduaat fondsenwerving

Voor het tweede jaar op rij: HoGent organiseert het postgraduaat fondsenwerving

Voor het tweede jaar op rij: HoGent organiseert het postgraduaat fondsenwerving

07 april 2025

Een sterke fondsenwervende sector begint bij passie – en vooral bij kennis. Daarom organiseert Hogeschool Gent in het academiejaar 2025-2026 opnieuw het postgraduaat fondsenwerving. Bij DSC zijn we trots dat we ook dit jaar weer mee onze schouders mogen zetten onder dit waardevolle initiatief.

De opleiding biedt een diepgaand, praktijkgericht programma rond fondsenwervingsstrategieën, communicatie en duurzaam relatiebeheer. Ideaal voor professionals en organisaties die hun impact willen vergroten én verankeren. In een wereld waar maatschappelijke relevantie steeds belangrijker wordt, reikt dit postgraduaat de tools aan om op een integere en doordachte manier middelen te werven voor het goede doel.

Als trotse sponsor zijn we blij dat er een tweede editie aankomt. Laat deze kans niet liggen: schrijf je nu in voor het academiejaar 2025-2026 via HoGent en versterk jouw organisatie met stevige fondsenwervingskennis.

Meer info & inschrijven bij HoGent.